Personalizace výrobků

Pokud mají zákazníci zájem o přidání monogramu, přezdívky, loga firmy, nebo jiné grafiky, nabízím tyto dvě možnosti. Pokud budete mít o tuto službu zájem. Kontaktujte mně prosím na emailu info@zakovsky.eu, příp. prostřednictvím sociálních sítí.

Horká ražba

Zákazník se vybere z připravené sady návrhů, ten který se mu nejvíc líbí. Příp. dodá vlastní font, nebo grafiku. Vybereme velikost. Podle tohoto návrhu nechávám vyrobit razící štoček (ten si můžete představit jako takové kovové razítko. To se následně umístí do stroje na horkou ražbu a pomocí teploty a tlaku se s ním razí do kůže), který se dá používat opakovaně. Štoček stojí jednorázově 400Kč, a za ražbu už nic neúčtuji (ani teď, ani příště). Motiv je také možné vyrazit přes zlatou fólii. 

Gravírování Laserem

Výběr motivu/grafiky probíhá stejně jako u horké ražby. Motiv se do kůže vypaluje laserem (odstraní se horní vrstva kůže a spálí se do tmava) Výsledek je ostřejší, techničtější, a tmavší než u horké ražby (gravírování je velmi výrazné na světlých materiálech). Gravírování Vás bude stát jednorázově 150Kč.

Font si můžete vybrat libovolný na www.dafont.com, příp. vybrat z připravených návrhů, které bych Vám po domluvě poslal.